7/24 Sipariş & Destek Hattı05447602516

7/24 AÇIK, YERİNDE AKÜ DEĞİŞİM VE MONTAJ HİZMETİ

4 Şube ve 4 Servis Aracımızla Bursa’nın Tüm Noktalarında Yerinde Akü Değişimi Yapmaktayız.

Aküal olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Öncelikli amacımız aracınızın ihtiyacı olan aküyü size sunmaktır.

Geniş ürün yelpazemiz ile hem aracınıza hem bütçenize en uygun aküyü alma garantisi veriyoruz. Varta, Mutlu, İnci, Çelik, Bosch, Yiğit ve daha bir çok marka ile hizmetinizdeyiz.

Ürünlerimiz orjinal, yeni tarihli ve 2 yıl garantilidir. Dileyen müşterilerimiz için 1 yıl garantili akülerimiz de mevcuttur.  Size bir telefon kadar yakınız.

Aracınızın aküsü ile ilgili ister telefondan, ister de Whatsapp destek hattımızdan yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Her Zaman Size En Yakın Noktadayız.

Çalı En Yakın Akücü Ata Bulvarı En Yakın Akücü Kemalpaşa Akücü Gürsu Akücü Ertuğrul Mah. Akücü Özlüce En Yakın Akücü Keles Akücü Görükle Akücü Beşevler En Yakın Akücü Gemli̇k Akücü Görükle En Yakın Akücü Yıldırım Akücü Osmangazi̇ Akücü Ni̇lüfer Akücü Beşyol En Yakın Akücü Orhangazi̇ Akücü Kestel Akücü Panayır En Yakın Akücü Başaran En Yakın Akücü Üçevler En Yakın Akücü
Yukarı
Şimdi Arayın